O  N a s
O F E R T A
G A L E R I A
K O N T A K T

 

O  F  E  R  T  A

 

N  A  S  Z  A      O  F  E  R  T  A      W  Y  K  O  N  Y  W  A  N  Y  C  H      U  S  Ł  U  G

 

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Oferta naszej firmy nie kończy się na stolarce okienno-drzwiowej lub meblach góralskich, a jest możliwość poprowadzenia prac aż do pełnego zakończenia inwestycji poprzez przeprowadzenie kompleksowych prac wykończeniowych tj. podłogi, schody, balustrady, boazeria, sufity, ściany działowe, elementy ozdobne ręcznie rzeźbione, . Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi prowadzonych prac prowadzimy inwestycje od początku do końca.

 

STOLARKA OKIENNO - DRZWIOWA

Dla osób ceniących sobie stylowość, prestiż i elegancję okna i drzwi drewniane to oczywisty wybór. Szlachetność drewna w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że okna i drzwi odznaczają się wyjątkowym pięknem, trwałością i funkcjonalnością. Oferowaną przez nas stolarkę drewnianą wykonujemy na indywidualne zamówienia z uwzględnieniem potrzeb i gustu Klienta.

 

MEBLE GÓRALSKIE / PODHALAŃSKIE

Meble góralskie to styl, który charakteryzuje się oryginalnością i pięknem w swej prostocie. Meble , które wytwarzamy są robione ręcznie i w większości według swoich pomysłów: są to m. innymi połączenia stylu góralskiego z meblami antycznymi i nie tylko, jednakże zachowując cechy stylu mebla góralskiego.
Rzeźbione ręcznie typowymi motywami roślinnymi i geometrycznymi używanymi na Podhalu.
 

 

SCHODY / TARASY / BALKONY

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie wykonawstwa schodów, tarasów, balkonów, balustrad z drewna. Zapewniamy pomoc w przygotowaniu projektu, który będzie dostosowany do wymagań. Pomagamy także przy wyborze drewna odpowiedniego do przeprowadzanych prac tak, aby wykonane elementy długo służyły swą wytrzymałością i funkcjonalnością, a jednocześnie spełniały indywidualny styl i życzenia naszych klientów.

 

WYPOSAŻENIE LOKALI

Produkujemy meble ogrodowe, meble biesiadne, góralskie, barowe. Projektujemy i wykonujemy kompletne wyposażenie lokali: bary, szafy, szafki, półki, stoły, ławy, krzesła, parawany, szyldy reklamowe, ręcznie rzeźbione reklamy i dodatki do lokali gastronomicznych. Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów mebli dla wyposażenia lokali takich jak karczmy, restauracje, domy weselne, ogródki piwne, a także dla innego typu zainteresowanych działalności.

 

ARCHITEKTURA OGRODU

W dziale architektura ogrodu znajdą Państwo takie obiekty jak: altany ogrodowe drewniane z różnym pokryciem dachowym, stoły drewniane i krzesła drewniane. Oraz troszkę mniej popularne, ale jednak coraz częściej spotykane: grille, donice, kwietniki, studnie, huśtawki, budy dla psów, place zabaw, wiaty, a to wszystko wykonane z najlepszych trwałych materiałów odpowiednio zabezpieczonych na niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

 

© Stolarstwo Góralskie